پس از نصب سی دی سروش ایمان ۲ و استفاده از آن بعد از مدتی غیر فعال میشود و برای فعال شدن کد ثبت نام میخواهد .برای بدست اوردن کد مراحل زیر را انجام دهید.

۱-ابتدا ایکون سروش ایمان را کلیک نمایید تا پنجره ای که کد ثبت نام را میخواهد باز شود.

۲-انگاه شماره سریالی که در پنجره است را یاداشت نمایید.(توجه داشته باشید که هر بار که پنجره را باز و بسته میکنید شماره سریال عوض میشود .!)

۳-بدون اینکه پنجره را ببندید وارد سایت سروش ایمان شوید.http://soroushmehr.com شوید.

۴-در سمت راست این سایت لینک های مختلفی وجود دارد. ابتدا بر روی لینک ثبت نام کلیک نموده و فرم را پر نموده و ثبت نام کنید و سپس بر روی لینک کد فعال سازی کلیک نمایید.پس از کلیک وارد  صفحه ای میشوید در انتهای این صفحه بر روی ادامه کلیک نموده و وارد صفحه بعدی شوید  در این صفحه فرمی وجود دارد آن را با دقت پر نمایید  ( مهم در این فرم در قسمت کد دستگاه شماره سریالی که قبلا یاداشت کرده اید را وارد نمایید . ) پس از آن در انتهای صفحه دکمه ثبت را کلیک کنید آنگاه وارد صفحه بعد خواهید شد که  حروفی را ملاحظه میکنید که در واقع همان کد  ثبت نام است آن را یاداشت نموده و مرورگر اینترنت را بسته واین کد را در پنجره سروش ایمان در قسمت کد ثبت نام وارد نمایید .  ملاحظه خواهید کرد که این نرم افزار فعال میشود.    

 توجه:کد ثبت نام (رمز) که سایت به شما می دهد تنها با همان شماره سریال  جور است بنابراین مورد ۲  از مراحل بالا را دوباره با دقت خوانده و اجرا نمایید. پس واضح است که این کد به درد دوست یا همکلاس شما نمیخورد و او باید خود کدی را با  سریال پنجره سروش ایمان کامپیوتر خود بدست اورد.  والسلام موفق باشید .

من خود به این طریق این نرم افزار را فعال نموده ام.

اگر موفق به فعال کردن این نرم افزار شدید برای سلامتی امام زمان(ع)صلوات بفرستید و برای این بنده حقیر دعا کنید.

  

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۲۱ساعت 20:20  توسط   |